Нові продукти:

Політика повернення товару і грошей

Повернення товарів та грошей
Якщо у Вас відбулися проблеми з товаром, здійсните наступні дії:
Зверніться по допомогу на сайт через форму зворотного зв'язку "Наші контакти"
і сформулюйте проблему, можливо ми допоможемо Вам вирішити її устно.
Товари та послуги, придбані в магазині xoz-tovar.com.ua можна повернути або обміняти в терміни і асортименті відповідно до Закону України "Про права споживача"
Політика повернення
Ви можете надіслати запит на повернення грошей без пояснення причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів. Термін розірвання договору закінчується через 14 (чотирнадцять) днів з таких дат:
1.Для товарів - з моменту, коли товар був відвантажений відповідно до накладної або іншим документом, що свідчить про отримання товару покупцем.
2. Для послуг - з моменту підписання акта прийому-здачі по наданій послузі.
У будь-якому випадку при вирішенні суперечок ми керуємося чинним законодавством України.
Щоб реалізувати своє право на заміну товару або повернення грошей, ви зобов'язані повідомити нас про це до закінчення зазначеного терміну. Щоб повідомити нас про Ваше бажання повернути або обміняти товар і почати процедуру повернення, зв'яжіться з нами по телефону підтримки, вказаною на нашому сайті.
Товари, що підлягають поверненню та обміну: пошкоджені механічно в процесі розпочатої фактичної експлуатації, товари які згідно з чинним законодавством України які підлягають поверненню, обміну і компенсації грошових коштів.
Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені і повертаємо і обмінюємо товари, що задовольняють зазначеним нижче умовам.

До умов повернення відповідно до чинного законодавства застосовуються наступні вимоги:
Товари, що повертаються,  повинні зберігати товарний вигляд (тобто не мати ознак використання та пошкоджень і перебувати в стані, що дозволяє знову виставити їх на продаж).
При поверненні та обміні товару необхідно надати реєстраційні документи з транспортної компанії і накладну на товар). Ненадання клієнтом таких компонентів може призвести до затримок при поверненні або обмін товару або до додаткових штрафів відповідно до чинного законодавства. Інтернет-магазин xoz-tovar.com.ua залишає за собою право відмовити в поверненні або обмін товару при порушенні умов повернення.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ
Щоб скасувати попереднє замовлення, виконайте наступні дії.
Попереднє замовлення можна скасувати в будь-який момент до відправки відповідного товару, зателефонувавши по телефону підтримки, вказаною на сторінці "Наші контакти". Якщо товар вже доступний для відпустки або відправлений, для нього діють стандартні політики повернення.
Щоб скасувати покупку або заявку на надання послуги, виконайте наступні дії.
Звертайтеся за телефоном служби підтримки, вказаним на нашому сайті, протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту покупки.
Якщо Ви покупець з іншого міста, то Ви можете відправити товар нам і маєте право на відшкодування коштів на відправку в разі визнання ваших вимог правомірними.
Ми перевіримо товар при отриманні, і якщо він підлягає поверненню або обміну відповідно до Умови використання та продажу, то ми замінимо товар або повернемо гроші на ту ж кредитну карту, розрахунковий рахунок або іншим способом, використаним покупцем при оплаті, яка використовувалась при покупці.

СТАН ПОВЕРНЕННЯ
Звертайтеся за телефоном служби підтримки, вказаною на сторінці "Наші контакти"

^ Наверх