Нові продукти:

Маленькі помічники для серйозних справ по дому - пластикові вироби

Щодня для вирішення побутових проблем, наведення порядку, краси, ми використовуємо безліч різноманітних невеликих пристосувань із пластику й металу. Коли будь-яка з них ламається, виникає безліч проблем. Замінити його сьогодні не складе складності, потрібно тільки знати, де купити товари для дому. Тут ви зумієте придбати все, що вам буде необхідно. З нами вигідно працювати!

Наша компанія не один рік займається виготовленням різних металевих і пластикових пристосувань і вже встигла себе зарекомендувати серед роздрібних і оптових покупців як виробник актуальною надійної продукції. Ми навчилися пристосування для кухні, побуту робити досконало, тому наша продукція конкурентоспроможна. Її полюбили багато споживачів за якість, простоту використання, великий термін експлуатації. Представлені зразки продаються за прийнятними цінами, тому купити госптовари оптом в Україні з вигодою для себе зможуть всі бажаючі. Звертаючись до нас, ви можете також розраховувати на:

  • Якісні пристосування з пластика і металу в будь-якій кількості, яке б вам не знадобилося. Ми маємо власний цех з виготовлення приладдя. Чи готові виконати замовлення з будь-якими обсягами. Виробництво пластикових виробів у нас налагоджено на європейському рівні. Зверніться, переконайтеся самі.
  • Швидку доставку. Ми співпрацюємо з відомими компаніями-перевізниками, товари відправляються до вас після оплати негайно.
  • Зручні види оплати
  • Майже миттєве надходження товарів у кошик
  • Вигідні умови співпраці. Оптові покупці можуть розраховувати на індивідуальні умови, особливі ціни, замовляючи у нас вироби з пластику.
  • Знижки. Постійним споживачам надаються знижені ціни. асортимент Серед представлених виробів знайдеться безліч корисних дрібниць для дому, починаючи різними сікаторами для овочів і закінчуючи точила для ножів. Не поспішайте відразу ж оформляти замовлення на одну з позицій, перегляньте весь каталог.

Ми впевнені: ви знайдете в ньому ще пару виробів, які довго шукали, наприклад, бігуді силіконові або соковижималки для цитрусових. Куплені товари стануть незамінними помічниками на кожен день.

Ми докладемо максимум зусиль, щоб вам з нами було вигідно працювати в усіх відношеннях.

Ми являємся прямим виробником усієї продукції, представленої в нашому каталозі товарів, тож ціни на товар повинні підійти як гуртовим замовникам так і домогосподаркам. У нас є свій власний цех по виробництву кухонного приладдя та інших пластмасових виробів. Весь товар ми провіряємо на якість та бережно пакуємо у вакуумні і целофанові упаковки.

Для гуртових покупців ми завжди створимо найкращі умови та ціни, щоб співпраця з нами була постійною, а процвітання бізнесу кожної сторони зростало якомога швидше. Зв'язуйтесь з нами та договорюйтесь про особливу ціну та безкоштовну доставку.

Також ми не забуваємо і про роздрібного покупця. Для такої категорії у нас ті ж самі гуртові ціни, за вийнятком

мінімальної суми замовлення в 500 гривень.

^ Наверх